Off-road 4×4

CZOŁGOWISKO.PL to baza o wielkich możliwościach!

Jednym z elementów aktywnego wypoczynku jest zabawa w terenie,

samochodami o podwyższonej mobilności, jakimi są Mercedes klasy G.

Pojazdy te, aktualnie znajdują się na wyposażeniu wojsk NATO.

Do państwa dyspozycji mamy kilka takich doskonale sprawdzających się w terenie maszyn, w rożnych wersjach nadwozia. Począwszy od wersji krótkich z silnikami wysokoprężnymi, po egzemplarze długie, z silnikami benzynowymi.

Na terenie byłej jednostki wojskowej gdzie obecnie znajduje się  Militarny Park Rozrywki przygotowaliśmy atrakcyjny tor off-roadowy. Trasa toru prowadzi przez dużą ilość stromych zjazdów i podjazdów, połączonych na przemian z przeszkodami wodnymi i dużą ilością błota.

Pokonanie naszej urozmaiconej trasy trwa około 20 minut i zapewnia wszystkim uczestnikom rajdu moc atrakcji.

Pętlę terenową dobieramy pod kątem kierowcy w miarę jego możliwości i umiejętności prowadzenia pojazdu w terenie. Pamiętajmy, że jazda w terenie to zupełnie coś innego. Tor funkcjonuje cały rok, bez względu na pogodę, dzięki czemu pokonywanie go o różnych porach roku jest całkiem odmienną przygodą!

Nasze pojazdy są odpowiednio przystosowane , tak jak samochody do nauki jazdy. Dzięki czemu jesteśmy pewni, że korzystanie z atrakcji pod nadzorem instruktora jest w pełni bezpieczne. Po takiej przejażdżce kierowca jak i pasażerowie są zachwyceni, naładowani adrenaliną na całą resztę dnia.

Dla uczestników, którzy nie czują się dostatecznie pewnie za kierownicą istnieje możliwość przejażdżki, jako pasażer. Prowadzimy również szkolenia z zakresu poruszania się pojazdem w terenie. Opowiemy i wyjaśnimy co i kiedy należy włączyć, jakiego biegu użyć podczas podjazdów, zjazdów i podczas pokonywania innych przeszkód wodnych, błotnych czy piaskowych. Przeszkolimy z obsługi wyciągarki oraz zasymilujemy wyciąganie drugiego pojazdu z opresji.

Top